top of page

My Site 2 Group

Public·124 members

Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023 Transmetim


13 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 TV dre 4 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20. 202 19 orë ...


Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18. 1Starting from 2022 the team of Ukraine U19 and the team of Kosovo U19 competed in 1 competitions among which there were 1 winning matches for Ukraine U19,... Në anën tjetër, izraelitët kanë shprehur respekt për Shqipërinë, duke kujtuar se përballë do ta kenë një ekip pjesëmarrës të Kampionatit Evropian “Franca 2016”, e cila ka të drejtë ta kërkojë edhe kualifikimin në Botëror. Por, assesi nuk e kanë humbur vetëbesimin nga potenciali i tyre, duke paralajmëruar se do të tentojnë ta fitojnë lojën, ani pse në përballje të tilla i mundshëm është çdo rezultat. SuperSport: Home Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A? · Inter · Milan · Juventus · Tjetër. U19 dhe U21). Federata e Futbollit e Kosovës Kosovo U17 W... Shqipëria sonte do veç fitoreSport November 12, 2016 - 11:51 Shqipëria sonte do ta ketë një sfidë mjaft të vështirë. Kombëtarja kuqezi do të takohet me rivalin e drejtpërdrejtë, Izraelin, përballë të cilit kërkon fitore për të shpresuar në kualifikim në Botëror. Por, fitoren do ta tentojnë edhe mysafirët për të cilët shteti shqiptar ka ofruar siguri të madhe kundër rrezikut për ndonjë sulm terrorist, duke i përdorur rreth 2 mijë policë, shkruan sot Gazeta Zëri. Shqipëria të shtunën mbrëma do ta zhvillojë njërën prej ndeshjeve më të rëndësishme kualifikuese për Botërorin “Rusia 2018”. Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 16 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 p 3 ditë më parë Slovenia U21 and Kosovo U21 on Mar 29, 2022. Kosova Bjellorusia 2022 21/11/2023 - Global Crisis Response 11 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21/11/20 2 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 ... [[HD LIVE]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12.11 12 nën 2023 — [HD LIVE]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12.11.2023 11 tet 2023 — (SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Kosova Lihtenshtajni 2022 15 korr ... [[[SPORTI!]**]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 12 nën 2023 — Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 202 12 tet 2023 — Andorra Kosova ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i ... Kosovo U19 unterliegt einer)) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i... [SHIKONI<<<] Armenia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpër [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar 2023 2022 Armenia U21 - Ukraine - U21 0:2 06. Poland U21 vs Kosovo U21 Live Scores... [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 23 orë më parë — CPR Moldova (hd live>) Kosova Armenia drejtpërdrejt live 16 nëntor 2022 Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 nëntor 2023.. [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. (SHIKONI>) Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — Territoret e disponueshme: Shqipëria, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Kazakistani, Moldavia, Rusia, Turqia, Ukraina. Kosovo U19 - Club profile All information about Kosovo U19 () ➤ current squad with market values ➤ transfers ➤ rumours ➤ player stats ➤ fixtures ➤ news. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 ... Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/2023 Fu 8 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 nëntor 2023 transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE Moldavia. GRUPI G... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 3 ditë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15. 11. 2023 12 sht 2023 — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro... Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 3 ditë më parë — (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[Transmetim!! ]+] Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdr 8 orë më parë — Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Kombëtarja e Shqipërisë U-19 femra barazon me Moldavinë Shqipëria U-19 për femra ka barazuar me rezultatin e bardhë 0-0 ndeshjen e parë me Moldavinë, e vlefshme për kualifikues... Dardanët në kërkim të fitores së tretë në FIBA European Challenger U16 Këtë të mërkurë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, do të zhvillohen edhe tri ndeshje në kuadër të Grupit F... Tjetër fitore bindëse e Kosovës Djelmoshat e Kosovës në basketboll, kanë shënuar tjetër fitore bindëse ndaj Moldavisë, me rezultat 122:42, në FIBA Europ... Por, ata theksuan se janë përqendruar në sfidën e së shtunës në mënyrë që ta shfrytëzojnë përparësinë e terrenit dhe pikët e plota t’i ndalin në Elbasan. Një pajisje e njësuar dhe peshëlehtë që thjesht mund ta mbani me vete në xhep. E thjeshtë. Projektuar për videoblogim Dalloni në internet dhe ruani taktin gjatë shkrepjes. Me gjithçka të përfshirë - një ekran me anim, mikrofona të mëdhenj stereo dhe madje edhe një mbajtëse - jeni gati për shkrepje në pak sekonda. Shikoni specifikimet e plota Pamje e objektivit të PowerShot V10 Pamja tipike e objektivave për autoportret 1 Regjistroni më shumë në më pak dritë Regjistroni me siguri edhe kur është duke u errësuar, me sensorin e madh të Canon në gjendje të kapë më shumë dritë. Madje shkrepni një foto për miniaturën në YouTube. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt falas 21.11.2023 10 sht 202 12 orë më parë — Kosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 Futbolli 2 orë më par 2 orë më parë — Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • frits visser
 • GTA V
  GTA V
 • Burak Kaplan
  Burak Kaplan
 • Ba Cong
  Ba Cong
 • Arif Koç
  Arif Koç
bottom of page