top of page

My Site 2 Group

Public·109 members

Австрија до 21 години Македонија до 21 години видео стриминг од натпревар 21.11.2023 Во живо


пред 24 часа — Македонија Англија видео стриминг од натпревар 20.11.2023 Гледај онлајн 10.9.2023 — ... натпревар во живо 16 пред 21 час — Германија до ...


Молдавија до 21 години Македонија 17. 10. 2023 — Молдавија до 21 години Македонија до 21 години гледја во живо 17. 10 натпревар до 1991 година, кога Молдавија загубила од Грузија. 2020–21... Видео Стриминг од натпреварите од Прва и Втора МФЛ А репрезентација · Фудбалери · Стручен штаб · Статистика; Репрезентации · До 21 год · До 19 год · До 17 год; Натпреварувања · Прва МФЛ · Втора МФЛ · Прва ЖФЛ. Nossolar Group 13. 2023 — Германија до 19 години Македонија до 19 години гледја во живо 14 октомври 2023 Гледам телевизија 12. 9. Репрезентации | До 19 год Тренинг камп во Охрид: Селекцијата до 19 години славеше со 3:1 на вториот контролен натпревар против селекцијата до 21 година ... Македонија У21: Објавен списокот на фудбалери за пред 6 дена — Репрезентацијата на Македонија до 21 година во ноември ги продолжува квалификациите за пласман на ЕП 2025 во Словачка. Гледајте ВО ЖИВО: Малта до 17 Македонија 30. 2023 — до 21 година: Македонија - Украина во Со почеток во 16. 00 Македонија до 19 Украина до 19 видео стриминг од 11. 2023 — Македонија до 19... Brera Strumica Тројца наши фудбалери повикани во македонската селекција до 21 година за дуелите против Грузија и Австрија - Brera Strumica. Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од натпревар 1На натпреварот одигран попладнево на теренот крај ФФМ, репрезентацијата на Македонија до 14-години, беше подобра од врсниците од Малта со 1:0. Во текот на... Мечот со Грузија од квалификациите за нас е од голема важност. Треба да бидеме максимално фокусирани и посветени во текот на сите деведесет минути, да оставиме срце на терен. Grupo de Análise de Mercado пред 5 дена — 2023 — Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 21 година, Драги на денешните натпревари одиграни во фудбалскиот шампионат на . Гледајте ВО ЖИВО: Македонија Англија 20 ноември пред 8 часа — пред 1 час — Гледајте ВО ЖИВО: Македонија Англија 20.11.2023 Германија до 19 години Ма | Groupe de cspefurtado ***]] Гледајте ВО ЖИВО: ... – Никако не смее да си дозовлиме да подцениме ниту една репрезентација. Ова се квалификации и нема лесен противник. На сите натпревари треба да пристапиме став и да дадеме се од себе. 09. 2023 година се одржа и Плеј оф натпреварот за сениори. Победниците од ова првенство ќе бидат учесници на Светското првенство што ќе се одржи од 24-29 октомври 2023 година во Будимпешта, Унгарија Пренос од Плеј оф првенството за сениори 10. 2023 година Плеј оф првенство за сениори што ќе се одржи на ден 10. 2023 година (недела) во салата „Крсте Мисирков“ во населбата Ченто во Скопје Одржан Купот на Македонија за сениори Во спортската сала „Крсте Мисирков“ во Скопје се одржа Државното првенство „Куп на Македонија“ за сениори Пренос од Куп на Македонија првенството за сениори 02. Италија Фудбалска репрезентација на Македонија 27.10.2023 — 2023 — Германија до 19 години Македонија до 19 години гледја во живо 14... (ВО ЖИВО!! ) Силекс Работнички видео стриминг од натпревар ... 2023 — ВО ЖИВО | Македонија – Турција... Во живо Малта до 17 Македонија до 17 гледајте 31 Силекс Работнички видео стриминг од натпревар [[[ТЕЛЕВИЗИЈА] (стриминг-) Во живо Македонија до 21 Холандија до 21 RFS Македонија Ѓорче Петров видео RFS Нашиот машки тим во состав: Глигор Хаџи-Кимов, Берат Јакупи, Мурсел Мисини, Емил Павлов, Петар Спасеновски, Стефан Стојановиќ и Витомир Трајковски успеаа да освојат сребрен медал Успешен и вториот ден од Балканското првенство за сениори и ветерани во Тирана И вториот ден на Балканското првенство за сениори и ветерани помина со успеси од нашите репрезентативци. 02. 2024 година во Тбилиси, Грузија Последен тренинг пред почекот на СП во Будимпешта Одржан и последен тренинг во Будимпешта пред официјалниот почеток на светското сениорско првенство. Се протече во најдобар ред, атмосверата во репрезентацијата е на виското ниво Прес конференција пред настап на СП за сениори што ќе се одржи во Будимпешта, Унгарија Пред поаѓање за најзначајниот настан за оваа година - 26тото светско првенство за сениори што ќе се одржи од 24 до 29 октомври 2023 година во Будимпешта, Унгарија во просториите на Агенцијата за млади и спорт се одржа прес конференција Сениорската репрезентација подготвена за настап на Светското првенство во Будимпешта Сениорската репрезентација ги спроведува завршните подготовски пред настапот на Светското првенство што ќе се одржи од 24-29. 2023 година во Будимпешта, Унгарија Честит 11-ти Октимври Карате федерацијата на Македонија на сите членови како и на сите македонски граѓани им го честита државниот празник 11-ти Октомври, Денот на народното антифашистичко востание, симболот на непокорот и слободарскиот дух на македонскиот народ Заеднички подготовки со хрватската сениорска репрезентација Македонската и хрватската сениорска карате репрезентација од 5ти до 10ти октомври ќе одржат заеднички тренинг подготовки во Охрид според планот и програмата пред настап на Светското првенство што ќе се одржи од 24-29 октомври во Будимпешта, Унгарија Резултати од настапот на Балканското првенство за сениори и ветерани 2023 И последниот ден на Балканското првенство за сениори и ветерани не помина без успех. Само така можеме да се надеваме на позитивен резултат. По негативниот резултат со Молдавија, се надевам дека веќе на следниот меч ќе се вратиме на победите и играта која не красеше на првите два натпревари. Се надевам и верувам дека ќе успееме да излеземе како победници на дуелот со Грузија. Имаме одлична атмосфера во репрезентацијата. Верувам дека само позитивните резултати може да ја кренат уште повеќе нашата мотивација и да освежат дополнително атмосферата во тимот, која е на високо ниво“. Во второто коло на домашен терен загубивме од Холандија, но одигравме на ниво и можеме да жалиме за големите прилики што не успеавме да ги искористиме. На мечот со Молдавија, тргнавме со голема доверба и од стартот верувавме дека ќе ги освоиме сите три бодови, но се случи спротивното, направивме многу грешки со кои практично им ја поклонивме победата. Гледајте ВО ЖИВО: Македонија до 21 Грузија до 16.9.2023 — 2023 — Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 21 година, Драги на денешните натпревари одиграни во фудбалскиот шампионат на . Голманот Марко Алчевски, како и... Карате Федерација на Македонија Младинските Државно и Плеј оф првенства ги определија натпреварувачите за настап ЕП во Грузија. Во салата „Антон Димитров“ во општината Буте изминатите два... Германија до 19 години Ма | Groupe de cspefurtado пред 7 дена — 10. 2023 Младата репрезентација на Македонија до 21 година во третот mk - пред: 4 часа Германски „Билд“ ја пренесува веста дека Баерн.. [ТЕЛЕВИЗИЈА ВО ЖИВО>>] Гостивар Струга видео 8. – Мечот со Грузија од квалификациите за нас е од голема важност. – По негативниот резултат со Молдавија, се надевам дека веќе на следниот меч ќе се вратиме на победите и играта која не красеше на првите два натпревари. – Имаме одлична атмосфера во репрезентацијата. Најпрво нашиот машки ката тим успеа да го освои сребрени медали и со тоа да го остварат најдобриот сениорски резултат на овие натпреварувања. Во индивидуален настап во машки кати Кристијан Бајовски го освои петтото место Успешен старт на првиот ден од Балканското првенство за сениори и ветерани што се одржува во Тирана Албанија На првиот ден од Балканското првенство во карате нашите репрезантивци во сениорска конкуренција освоија еден сребрен, еден бронзен, три петти и три седми места Хрватската и македонскта сениорска репрезентација на заеднички подготовки пред настапот на СП во Будимпешта Хрватскиот карате сојуз потврди дека комплетниот состав на хрватската сениорска карате репрезентација заедно со своите најдобри тренери и селектори во борби кој брои вкупно 20 лица ќе одржат заеднички подготовки со македонската сениорска репрезентација во борби во периодот од 05 до 10 октомври во Охрид Одржано Плеј оф првенсто за сениори Во салата „Крсте Мисирков“ во населбата Ченто во Скопје денес 10. The Blacklist пред 23 минути — Во живо Австрија до 21 години Македонија до 21 години гледајте 21.11.2023 пред 1 ден — Македонија до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска .. Македонија Англија во живо 20 ноември 2023 пред 2 часа пред 10 часа — Македонија до 21: Минимален пораз од Грузија во Скопје · Бојан ((ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН)) Македонија Англија видео стриминг пред 5 часа — A Parish ... [[Гледај онлајн!!]>>>] Во живо Малта до 17 Македонија 30.10.2023 — натпреварот Македонија Македонските ракометари до 20 години (стриминг-) Во живо Македонија до 21 Холандија до 21 RFS Македонија Ѓорче Петров ... Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од пред 5 дена — Brera Strumica Тројца наши фудбалери повикани во македонската селекција до 21 година за дуелите против Грузија и Австрија - Brera Strumica. St Mark S Episcopal Group пред 43 минути — Во живо Австрија до 21 години Македонија до 21 години гледајте 21.11.2023 пред 8 часа — години Ма | Groupe de cspefurtado ***]] Гледајте ... SITKA Collection пред 31 минута — Австрија до 21 години Македонија до 21 години видео стриминг од натпревар 21 ноември 2023 На натпреварот одигран попладнево на теренот крај ... Македонија до 21 ги стартува подготовките за Грузија и пред 2 дена — Младата репрезентација на Македонија до 21 година во октомври ја очекуваат два тешки натпревари против селекциите на Грузија и Австрија... (ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА! ) Malta Фудбалска репрезентација (ДЕНЕС-) Македонија до 21 Холандија до 21 видео пред 2 часа — Барди: Не Ова за „црвената фурија“ беше контролен дуел пред натпреварот со Македонија, прв... Македонија Англија видео стриминг од - EBincome.com пред 5 часа — Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од пред 5 дена — Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од натпревар 16.11.2023 На ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page