top of page

My Site 2 Group

Public·109 members

Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023


3 ditë më parë — ... Shqipëria U19 drejtpërdrejt live 18 nëntor 2023 Ireland(U19), -, Albania ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14/11/2 (Live ...


Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD . Sipas raportimeve të medieve angleze, Manchester United e pëlqen shumë sulmuesin francez, me këtë të fundit... Blerja e pjesshme e aksioneve të Manchester United nga Sir Jim Ratcliffe duket një formalitet, me miliarderin britanik që po mbyll procedurat e fundit... Premier League Chelsea dhe Manchester City prodhuan një ndeshje spektakolare mes tyre fundjavën e kaluar në Premier League. Dy skuadrat i dhuruan tifozëve emocione të paharrueshme,... Manchester City vijon intensivisht punën për kontratën e re të Erling Haaland. Superylli norvegjez ka tejkaluar çdo pritshmëri me kontributin e dhënë tek “The... 2-0 për Shqipërinë, që në minutat e mbetura të takimit, krijon edhe disa raste të tjera si dhe kontrollon mirë lojën, duke ruajtur avantazhin e dyfishtë. Në minutat shtesë të takimit, gjyqtari akordon një penallti në favor të sllovenëve, por që grushtohet nga portieri shqiptar Angelo Tafas. Ndeshja mbyllet me rezultatin final 2-0, me Shqipërinë U-21 që renditet në vendin e dytë në grupin G me 9 pikë, po aq sa Republika Çeke, që do të luajë nesër kundër Kosovës. Pjesë e grupit G është edhe Anglia, dhe Andorra. Shqipëri U21 – Slloveni U21 2-0 Golat: 52′ Karrica, 58′ Dobra Shqipëria: Tafas, Marku, Selmani, Pëllumbi, Mitaj, Dobra (68’ Toçi), Çelhaka (92’ Vangjeli), Asllani, Ndrecka, Muçi (77’ Cara), Karrica (77’ Lakti). Slovenia U19 vs Switzerland U19 Drejtëpërdrejt ... drejtpërdrejtë CBA orar CBA Renditja CBA rezultati i drejtpërdrejtë. Vizitoni lokalizuar Futboll Versioni Live Score e AiScore. Football Live Scoreฟุตบอล ... Megjithatë, kuqezinjtë arritën të barazojnë në minutën e 23-të me anë të Erald Krasniqit. Pjesa e parë e takimit përfundoi në barazim 1-1, ndërsa fraksioni i dytë nisi me dy zëvëndësime për kuqezinjtë. Trajneri Ervin Bulku aktivizoi Dejvi Duron dhe Adi Kurtin. Irlanda mori përsëri epërsinë duke realizuar sërish me Mark O’Mahony, ndërsa tre minuta më vonë Franco Umeh realizoi edhe të tretin për Irlandën. Pavarësisht pësimit të golave të shpejtë, kuqezinjtë u munduan të reagonin, Klevis Haxhari goditi shtyllën. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 8 ditë më parë — drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe U21). i ka GRUPI G drejtpërdrejt Kosovo U17(w) vs Slovenia (w) U17 Rezultati ... Gjithçka u mbyll me fitoren 3-1 për Irlandën. Sfida e radhës për Shqipërinë U-19 do të jetë ndaj Belgjikës U19, më datë 18 nëntor në orën 14:00. Ndeshja e fundit do të jetë ndaj Sllovenisë U19, më datë 21 nëntor në ora 14:00. Ndeshja tjetër e grupit mes Sllovenisë U19 dhe Belgjikës U19 përfundoi në barazim 1-1. Sfida u luajt në “Arena Egnatia” dhe të dy golat u realizuan në fraksionin e dytë. Jaka Cuber Potocnik i dha avantazhin Sllovenisë në minutën e 52, ndërsa Belgjika vendosi baraspeshën në të 66-ën falë golit të Arjan Malic. Ky i fundit godet, por nuk gjen rrjetën. Skuadra e Bushit tenton edhe në disa raste të tjera, por sllovenët ishin më superiorë në pjesën e parë. Në 45 minutëshin e dytë të takimit, kuqezinjtë tregojnë “fytyrën” e tyre të vërtetë. Që në fillimin e kësaj pjesë, Ernest Muçi krijon dy aksione në portën kundërshtare, por nuk finalizon. Në minutën e 52-të, kuqezinjtë kalojnë në avantazh me Karricën, i cili merr mjaft bukur një top nga talenti Mario Mitaj, duke kaluar në epërsi ekipin e Shpresave, të cilët nuk kënaqen me vetëm një gol. 6 minuta më vonë është Armando Dobra ai i cili dyfishon shifrat. Një asist i shkëlqyer i Ndreçkës, i cili dhuron një top për Dobrën, i cili godet bukur me kokë dhe dërgon topin në rrjetën kundërshtare. U-21/Shqipëria mund Slloveninë 2-0 - FSHFShqipëria U-21 ka marrë një tjetër fitore të suksesshme këtë të hënë teksa ka triumfuar me rezultatin 2-0 ndaj Sllovenisë, sfidë e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2023. Kuqezinjtë zhvilluan një ndeshje mjaft të bukur në “Elbasan Arena”, teksa kërkuan që në pjesën e parë të takimit të gjenin golin e avantazhit. Që në minutën e 5-të të takimit, kuqezinjtë nisin një aksion me Mario Mitaj, i cili i dhuron një top mjaft të bukur Karricës, që e dërgon mjaft mirë te Dobra. (shikoni drejtpërdrejt!!!) Zvicra Kosova transmetim i drejtp 2 ditë më parë — (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 4 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas ... [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 (TV drejtpërdrejt>>>) Qiproja U19 Kosova U19 shiko live 4 ... [TV!] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20 nëntor 2023 2 ditë më parë — U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 10 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 5 ditë Drama ... Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 Kosova U21 drejtpërdrejt live . Kualifikueset “Euro 2024”, Shqipëria U19 e nis me humbje | RTSH SportShqipëria U19 e ka nisur me humbje aventurën në kualifikueset e Europianit 2023/2024 duke u mundur nga Irlanda në “Elbasan Arena” me rezultatin 3-1. Një ndeshje që nisi me gol që në fillimin e saj, me irlandezët që konkretizuan lojën e tyre në minutën e 5-të me anë të Mark O’Mahony. Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 p 3 ditë më parë — Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 — Grupi (ONLINE@@) Shqipëria ... Pavarësisht dy humbjeve në dy takimet e fundit, skuadra londineze... Bundesliga Vinicius Junior u dëmtua gjatë ndeshjes Kolumbi-Brazil (2-1), sfidë e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës 2026. Sulmuesi brazilian do të qëndrojë rreth... Futboll Angel Di Maria është gati të tërhiqet nga Kombëtarja Argjentinase. Sulmuesi 35-vjeçar, i cili vesh fanellën e vendit të tij që prej 2008-ës ka... David De Gea qëndron pa skuadër prej muajit korrik, kur i dha fund aventurës 12-vjeçare me Manchester United. Portieri spanjoll ka marrë disa oferta,... Marcelo Gallardo është zyrtarizuar si trajneri i ri i Al-Ittihad. 47-vjeçari argjentinas, të cilin të gjithë e pritnin të bëhej pjesë e futbollit europian,... Angli Antoine Griezmann mund të rikthehet në Premier League. Home | SuperSportSerie A Pippo Inzaghi foli për karrierën e tij të pasur në Serinë A, veçanërisht për përvojën me Milanin, në një intervistë për “Corriere della Sera”.... Serie A Historia mes Napolit dhe Kvaratskhelia do të vazhdojë për një kohë të gjatë. Pavarësisht zërave për interes të fortë nga Reali i Madridit, Bayerni... Nuk duhet të jetë e lehtë përgatitja e një ndeshje që vlen kreun e klasifikimit në Itali dhe psikologjikisht edhe më të rëndësishme në... Merkato Tottenham po bën mirë këtë sezon në Premier League me Ange Postecoglou në pankinë. Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 3 minuta më parë — Shqipëria U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 minuta më parë — Shqipëria U19 U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor ... Slloveni U19, Live on TV Futboll Slloveni U19 - Ku ta shikoni drejtpërdrejt në TV (Shqipëria) | Futboll. Slloveni U19. Futboll Skuadra kombëtare. Slloveni U19 Ndiqni. Euro U19 ... Në bazë të rregullores së UEFA-s, dy skuadrat e renditura në vendin e parë të çdo grupi do të avancojnë në “Elite Round”, së bashku me skuadrën e tretë më të mirë në të gjitha grupet në këto kualifikuese. Faza finale e Europianit të moshës U19 do të zhvillohet në Irlandën e Veriut në verën e vitit 2024. Kalendari dhe renditja e Grupit 13 të Europianit U19: Datë 15. 11. [[Shiko online>>]] Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt f 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Kosova U19 Sllovenia ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page