top of page

My Site 2 Group

Public·108 members

Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023


11 sht 2023 — Polonia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejt(Në Shqipëri asnjë rezultat…)! ... Mali i Zi, Serbia. Zona 4: Përfshin Guinness PRO14. Albania U21 vs ...


Advent Season Discussion | New Dublin Church (Transmetim)) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Marrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve u krijuan më 30 qershor 2008,... Shqipëria U-17 e pëson në fund nga Kroacia, shpresat për Shqipëria U-17 është mundur në minutat e fundit ndaj Kroacisë me rezultatin 1-0 e vlefshme për fazën e parë të Eliminatoreve të Europianit. Zona 8: Përfshin kupën Currie. Territoret e disponueshme: Belgjika, Bullgaria, Republika Çeke, Danimarka, Estonia, Finlanda, Greqia, Hungaria, Islanda, Letonia, Lituania, Hollanda, Norvegjia, Polonia, Rumania, Sllovakia, Suedia. Zona 11: Përfshin kupën Currie. Territoret në dispozicion: Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabia Saudite, Omani, Kuvajti. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria Polonia drejtpërdrejt ... (Sporti [TRANSMETIM (U17, U19 dhe U21). i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më... Kryeqyteti Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — [Transmetim... Te Suedia më efikasi ishte Simon Jeppsson me katër gola derisa te Franca më së shumti shënoi Cedric Sorhaindo, gjithsej pesë gola. Në ndeshjen e dytë të së shtunës, Kroacia e përkrahur fuqishëm nga tribunat fitoi ndaj Norvegjisë, që është nënkampione në fuqi e botës. 32:28 ishte rezultati në fund, ndërsa kroatët ishin në epërsi gjatë tërë ndeshjes. comRepublika Çeke ka ngrirë asetet me vlerë miliona euro që u përkasin manjatëve rusë të goditur nga sanksionet e BE-së. ((Transmetim)) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdMarrëdhëniet diplomatike midis dy vendeve u krijuan më 30 qershor 2008, pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Kroacia ka një ambasadë në Prishtinë, dhe Kosova... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17/11/2023 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nën 17 orë më Mali i Zi, Maqedonia e Veriut, Rumania dhe Turqia. // BALKAN JUDO ... Fitore të Francës e Kroacisë falë portierëve fantastikFranca e Kroacia kanë shënuar fitore të rëndësishme në kuadër të grupit të parë të raundit të dytë të kampionatit evropian të hendbollit që po zhvillohet në Kroaci. Nëse shteti juaj nuk renditet më sipër, për fat të keq Transmetimi i ndeshjes RugbyPass nuk është aktualisht i disponueshëm në vendndodhjen tuaj për shkak të kufizimeve të të drejtave të transmetimit. Nëse keni një pyetje në lidhje me llogarinë tuaj, ju lutemi dërgoni me email help@rugbypass. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt ... (TRANSMETIM@) Kosova U21 Gjermania ... DREJTPËRDREJT]@@@] Kosova U21 Estonia U21 transmetim i drejtpërdrejtë. [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Nga Erald ... Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Migrimi legal dhe i parregullt Maqedonia e Veriut është në harmoni me vlerësimin e KE-së, korniza e saj ligjore është pjesërisht e përafruar me Acquis-in e BE-së për sa i përket migracionit. Megjithatë në raste të caktuara, vendi gjatë prezantimit, nuk i ka përmendur mangësitë ose mungesën e reformave apo mas-zbatimeve, gjë që e ka bërë BE në vlerësimin e tij. [LIVE SPORT>>>>] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrej 2 ditë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***] Egnatia Tirana 2022. Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 ] Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpë 14 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 Përfaqësuesja e Kosovës U19 ... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11/2023[[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. 17 tet 2023 —... Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kombëtarja e Kosovës U17 ka mbërritur sot pasdite në Zagreb, ku do të marrë pjesë në turneun kualifikues për Kampionatin Evropian "Qipro 2024". Gjatë qëndrimit... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e trombonistit çek. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë,... (((futbolli#))) Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 21 1 orë më parë — TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i EKSKLUZIVE/ Besnik ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Nga Erald... [TRANSMETIM===] Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i 11 sht 2023 — Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejt ndeshjen mes Kosovës U21 dhe Shqipërisë [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7... (sot!!! ) Shqipëria Italia drejtpërdrejt falasQatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEKamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelatNdeshja Shqipëri- Ishujt Faroe/ Tifozët shqiptarë tërheqin vëmendjen e mediave vendasePak orë na ndajnë nga ndeshja e radhës e përfaqësueses shqiptare me atë të Ishujve Faore në transfertë këtë herë. [live sport>>] Republika Çeke U17 Shqipëria U17 shiko live 1 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — 12 sht 2023 Shqipëri – Çeki, nis sfida në Arenën Kombëtare! Tifozët shqiptarë në ishujt Faroe janë të paktë në numër, por janë ato që bëjnë lajm për mediat vendase. Sikurse duket nga pamjet, tifozë me veshje popullore e me motive të shumta shqiptare, merren në pyetje nga mediat vendase. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Rumania 2 orë më parë — ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt Train The Teacher Train The i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntorPoland U21 Kosovo U21 LivePër punësimin me kualifikim të lartë, kuadri ligjor ende duhet të përafrohet me acquisin më të fundit të BE-së”, thuhet në prezantimin e vendit. Kjo për faktin se disa tifozë çekë kishin planifikuar që ta fusin një dron në stadium me mbishkrimin “Kosova është Serbi”. Klaudio Ndreca, Author at SHQIPERIA. CH - Page 86 of 534Sanksionet e Perëndimit, Republika Çeke ngrin asetet e oligarkëve rusë - Shqiptarja. (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. 2023 Futbol 9 sht 2023 — (TRANSMETIM TELEVIZIV! ) Polonia U21 Kosova U21 17 orë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live... Federata e Futbollit e Kosovës on 4184 likes, 16 comments - ffk_kos on March 22, 2023: "Kosova U17 ⚽️ ‍♀️ " FFK-KOSOVA. COM. Kombëtarja e Kosovës U17 ka mbërritur sot në Zagreb. 1 nëntor 2023, Kombëtarja e Kosovës U17 ka mbërritur... Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 13 tetor 2023 13 tet 2023 — 2 shk 2023 — UEFA ka hedhur shortin e ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Europian U-21 që do zhvillohet në vitin 2025 në Sllovaki., uefa... Republika e Çekisë është kundërshtari i radhës i skuadrës sonë në ndeshjen kualifikuese në Grupin A, që njëherësh është edhe rival i drejtpërdrejtë për pozitën e dytë në grup. Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Për sa i përket lejes së vetme, Maqedonia e Veriut tregoi se legjislacioni i saj është pjesërisht i harmonizuar; për momentin nuk ka asnjë institucion të vetëm që punon për këtë çështje, nënvizohet gjithashtu në prezantimin e vendit. Eimsbutteler TV U19 vs Magdeburg U17 drejtëpërdrejt Eimsbutteler TV U19 vs Magdeburg U17 rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2018/03/11 në 06:00:00... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of... Kroacia, Anglia dhe Ishujt Faroe. Ishin portierët që shkëlqyen te Franca dhe te Kroacia në ndeshjet e së shtunës mbrëma. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 6 ditë më parë — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas ... [SPORTI>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shta ((HD live##)) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qer 2023 — Grupi D: Kroacia, Uells, Armenia, Turqia, Letonia. Grupi E: Polonia, Republika Çeke... [SOT###] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 09. Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Çekisë, e vlefshme për “Euro 2020”, ka ngjallur reagime të shumta në media. Fillimisht Franca fitoi ndaj Suedisë me rezultat 23:17, ndërsa portieri francez Vincent Gerard bëri plot 19 pritje. Në këtë ndeshje u shënuan më së paku gola në “Euro 2018”, ndërsa formë të lartë tregoi edhe portieri suedez. Për Suedinë ishte ndeshja me më së paku gola të shënuar në histori të kampionateve evropiane. (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 Online 5 2 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 ... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 6 nën 2023 — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Për sa i përket lejes së ... ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (((online<))) Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i 20 nën 2022 — [TRANSMETIM TELEVIZIV-] Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor ... Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 n 57 minuta më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 Sporti GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia, Gjibraltari.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page