top of page

My Site 2 Group

Public·88 members

Kosova U21 Izraeli U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 nëntor 2023


Naomi Di Fabio VIPs 4 ditë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Jetoni RTS 14 orë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 7 ...


Por sipas palestinezëve jugu është bombarduar vazhdimisht nga Izraeli, duke i bërë absurde sipas tyre premtimet izraelite për siguri. Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 10 orë m 12 orë më parë — Tërmeti 'shkund' Shqipërinë - Live 27 Nëntor Shiko Lajmi i fundit nga Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 11. 2023 5 0. +. Shpërthen festa shqiptare, Shqipëria siguron biletën për në Kampionatin Evropian! - Bota SotFutboll Nga Kemajl Goca Më 17 nëntor 2023 Në ora: 17:52 Përditësuar në ora: 19:52 më 17. 2023 Shqipëria 17. 4’ Vendasit ngulmojnë në këto minuta për të mbajtur lojën pranë zonës tonë, me presing të lartë në krahun e Hysajt. ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria... Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 4 ditë më parë — Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë 4 ditë më parë — Falas#) Kosova Izraeli ... Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt 2 12 nën 2023 — Kosova Izraeli shiko live Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1 2 orë më parë — [SOT#] Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 3. Finer i kërkoi Izraelit të nxjerrë mësime nga operacionet e tij ushtarake në veri të Gazës dhe të sigurojë mbrojtje të zgjeruar për popullatën civile duke ngushtuar zonat e luftimit aktiv dhe duke specifikuar se ku mund të strehohen civilët. Të shtunën, Izraeli paralajmëroi popullatën civile në disa pjesë të jugut të Gazës që të zhvendosen ndërsa përgatitet për një ofensivë. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova ... Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 2 orë më parë — (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 12 sht 2023 — U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Romania is Kosova U21 ... [[Transmeto@@]] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt 12 Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe dështimi i Italisë [[Transmetim i drejtpërdrejtë<<<<]] Kosova U21 Gjermania U21 9 orë më parë... [hd live>>>] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12 shtator [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Polonia U21 Kosova 9 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Polonia U21 Kosova U21 shiko live 08. Izraeli, Norvegjia... Implantet dentare endoseale:... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20/11/2023 Transm 1 ditë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 2 sht 2 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim Ishujt Faroe U17 Kosova U17... 13' Nuk ka ende gola. 11’ Edhe Rata ndëshkohet me të verdhë për vendasit pas një faulli ndaj Ramadanit. 5’ Një harkim i rrezikshëm në zonë devijohet keq nga Gjimshiti që çon topin lart në ajër, por Berisha kontrollon me qetësi. [TRANSMETIM>>>] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 2010 sht 2023 — (((TRANSMETO**))) Kosova Lihtenshtajni shiko live 16 korrik Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv**) Bjellorusia Kosova... 25' Sokol Cikalleshi ka shënuar nga penalltia, 0:1. 24’ Penallti për Shqipërinë! Gjyqtari bën shenjë nga pika e bardhë pas një faulli ndaj Seferit në krahun e majtë të sulmit. Shqipërisë i duhet një pikë që të kremtojë kualifikimin në Kampionatin Evropian. ((tv drejtpërdrejt-)) Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdre 3 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt-)) Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18/11/2023 2 orë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12 nëntor 2023 ... Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — 2 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 ... Kosova U21 Izraeli U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntordrejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe U21). i ka GRUPI G... Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022Josef Knepr... Kosovo U19 vs... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — 17 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21... [[SHIKO TV!!]<<] Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2 3 ditë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... [HD LIVE-] Kosova U21 Izraeli U21 shiko live 21/11/2023 Get 31 minuta më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 9 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page