top of page

My Site 2 Group

Public·124 members

(Shiko Tv>) Kosova U21 Izraeli U21 2022 21 nëntor 2023


3 ditë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova ... Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ...


Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 53 minuta më parë — Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/ 4 ditë më parë — 6 nën 2023 — U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova ... co. uk cathedralinternational. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q... Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt live 15/11/2023 Trans 24 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt 20/11/2023 8 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 shiko live 6 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt. U17/ Kosova. ((online)) Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 3 ditë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 U21 drejtpërdrejt live 8 shtator Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: 2022 19 nëntorPoland U21 Kosovo U21 Live. (live sport###) Rumania Kosova . 11. 2023 Sporti 12... Kosova nuk e arriti Kupën e Botës, por synon EvropianinMesfushori 19-vjeçar, Lindon Emërllahu, u zgjodh pjesë e skuadrës së Kosovës për herë të parë në shtator të këtij viti, para ndeshjes kundër Irlandës Veriore në kuadër të Ligës së Kombeve. [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. 11 2 ditë më parë — [HD LIVE]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12. Rrugëtimin në këtë grup, Dardanët e nisën me një humbje me rezultat 3:0 nga Spanja në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku mbyllën ndeshjen me dhjetë lojtarë pasi Bernard Berisha, që ishte inkuadruar në lojë vetëm në minutën e 83-të, u përjashtua nga loja me dy kartonë të verdhë. Florent Hadergjonaj nga Kosova gjatë ndeshjes me lojtarët nga ekipi i Spanjës, 31 mars 2021. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21... Kosovo U21 vs Israel U21 live score, H2H and lineups Kosovo U21 Israel U21 live score (and video online live stream) starts on 21 Nov 2023 at 12:00 UTC time in U21 EURO, Qualification, Group D, Europe. [[TRANSMETIM TELEVIZIV>>]] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt2 ditë më parë — Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova. Live TV | GjirafaVideo 2 ditë më parë — Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova. Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë 3 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania. uk 2 orë më parë — 2 orë më parë 4 ditë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova Rumania transmetimKur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Kur do ta njohin pavarësinë e Kosovës Sllovakia, Greqia e Rumania? Demokracia Kosova vazhdon të mos njihet nga pesë vendet e BashkimitRTKLive 4 minuta më parë — Portali Zyrtar i Radio Televizionit teRumania në referendum për reformat në gjyqësor Rumania në referendum për reformat në gjyqësor, konsiderohet si sistemi më i dhe zgjatjen e të drejtës për ankesë drejtpërdrejt në GjykatënSytë drejt "EURO 2024" Këta dy futbollistë mund të luajnë kundër Kosovës më 9 shtator dhe 18 nëntor të vitit të ardhshëm, gjatë kualifikimeve për Kampionatin e ardhshëm Evropian, që do të mbahet në Gjermani. (tv drejtpërdrejt<) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt f 6 ditë më parë — [[HD LIVE]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt 20/11/2023 1 ditë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. 11. ((SHIKONI DREJTPËRDREJT-)) Armenia U21 Shqipëria (sport tv) Escaldes Partizani drejtpërdrejt live 25 korrik 2 25 korr 2023 [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar 2023... Kosovo U21 vs Israel U21 H2H - Livescore 15 orë më parë — Kosovo U21 x Israel U21 h2h - Kosovo U21 x Israel U21 head to head results. > Romanian [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor Moldavia... Armenia dhe Azerbajxhani nuk mund të përfshihen në të njëjtin grup, sipas vendimit të Bordit të FIBA ​​Europe. Raundi i parë parakualifikues i Kupës së Botës të Basketbollit FIBA ​​2027 do të luhet në tre dritare më 19-27 shkurt 2024, 18-26 nëntor 2024 dhe 17-25 shkurt 2025 me dy ditë lojërash në çdo dritare. Të tre fituesit e grupeve së bashku me skuadrën e renditur më të mirë në vendin e dytë do të kalojnë në raundin e dytë parakualifikues të Kupës së Botës 2027 të FIBA-s, i cili do të luhet në verën e vitit 2025. Kosova U21 Izraeli U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 11 minuta më parë — Kosova U21 Izraeli U21 transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe ... 11 2 ditë më U21 drejtpërdrejt falas live##)) Kosova Rumania U19 dhe U21). i ka... [[Transmeto@@]] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt 12 Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe dështimi i Italisë U21 [Sot] Kosova U21 Estonia U21 drejtpërdrejt live 20 qershor 2023 Необходима. [hd live>>>] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12 shtator [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Polonia U21 Kosova 9 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Polonia U21 Kosova U21 shiko live 08. Izraeli, Norvegjia... Mbahet edicioni i 9-të i 'Prishtina Kids Fest', këndojnë... sot me ç'rast do të sjellë solistë të rinj nga Kosova, Rumania, Shqipëria, Mali i Zi, Lituania e Maqedonia, të cilët do të këndojnëFederata e Futbollit e Kosovës tha për REL-in se “ne sigurisht se kemi kontaktuar me Federatën rumune, por ata asnjëherë nuk kanë shprehur dyshime në lidhje me zhvillimin e ndeshjes”. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 9 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21... Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt live 21/11/2023 Online... U21). i ka GRUPI G... Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022Josef Knepr... Kosovo U19 vs Slovenia U19 live score, H2H and lineups Kosovo... Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 Andorra Kosova drejtpërdrejt live 12 tetor 2023 Transmeto Kl 11 tet 2023 — Izraeli, Norvegjia, Irlanda dhe Azerbajxhani ^ "Kosova U21 eTheir (Transmetim... Kosova Bjellorusia shiko live 21 nëntor 2023 Shiko online Ko 34 minuta më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 Shqipëria U21 shiko live Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — 2 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • frits visser
 • GTA V
  GTA V
 • Burak Kaplan
  Burak Kaplan
 • Ba Cong
  Ba Cong
 • Arif Koç
  Arif Koç
bottom of page